UstaBoya.net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Dekorasyon Fikirleri
 4. »
 5. Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi

Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi

Boya Ustası Boya Ustası -
43 0
İHLAS AURA CLEANMAX ROSE TEMİZLİK ROBOTU HALI YIKAMA VE DERİN TEMİZLEME - YouTube

Halı gibi yaşam alanındaki önemli bir eşyanın kirlenmesi önemli bir sorun haline gelebilir. Çünkü özellikle çocuklu ailelerde kirli halılardan dolayı hastalanma riski olduğundan temizlenme şart olur. Halı makineleri büyük işletmeler için olanları, evler için olanları ve koltuk yıkamaları ile birlikte olan modelleri vardır.

Halı Yıkama Makinesi

Halı makinesini iş yeri yani otel veya halı konulmuş iş yeri gibi mekanlar için seçilecek makinenin emiş gücü yüksek olmalıdır ve evde kullanılanına göre daha büyüktür. Evde kullanılan makineler büyük bir emiş gücüne ihtiyaç duymadan da ev koşullarında oluşan kiri temizlemeye yeter.

Otomatik halı yıkama makinelerinin modelleri sağlam ve sorunsuz çalışan makinelerdir. Halı yıkama işi yapan işletmelerin sahip olduğu modellerdir. Modellerinde fırça sayılarında değişikler olabilmektedir.

Koltuk Yıkama Makinesi

Koltuk yıkama makineleri sayesinde koltukların sadece yüzey temizliği değil aynı zamanda içindeki süngerlerin de temizlendiği modelleri de çıkmıştır. Bu önemli bir nokta çünkü sadece üstü temizlenen koltuk çok temiz ve hijyenik olmamakla birlikte zamanla koku bile yapabilir. Üzerine sıvı döküldüğünde bu sıvı süngerlere kadar gider veya tozlar, mikroplar veya ölü deriler bunlar da sadece üst kısımda kalmaz alt kısmındaki süngerlere kadar giderler. Bu sağlıksız koşulların ortadan kaldırılması için doğru koltuk yıkama makinesi ile koltukların yıkanması gerekir.

Koltuk yıkama makineli modellerinde buharlı koltuk yıkama makinesi derinlemesine temizlemek için yüksek sıcaklıkta buhar ve ısıyı kullanır. Bu modeller sayesinde koltuklar ıslak kalmaz nem ve küf derdi de olmaz. Bu modeller daha sağlıklı ve daha pratiktirler bu yüzden tercih edilirler.

Vakumlu koltuk yıkama makinelerinde temizlik için verilen suyun vakumlanma yoluyla tekrar alınarak hem koltuk içerisinde kirlerin kalmamasını hem de koltukların ıslak kalarak koku yapmasını engeller. Koltukların temizliğini için kullanılan geleneksel yöntemler sağlıksız ve zor olacağından bu koltuk yıkama makinelerinin tercih edilmesi çok iyi bir yol olur.

Halı ve koltuk yıkamak için iki makine yerine kullanılabilecek makine modelleri de çıkmıştır. Böylece sadece bir makine ile hem koltuklarınızı hem de halılarınızı temiz ve hijyenik tutabilirsiniz.

İhlas Halı Yıkama Makineleri

İHLAS AURA CLEANMAX ROSE TEMİZLİK ROBOTU HALI YIKAMA VE DERİN TEMİZLEME - YouTube

İhlas halı yıkama işlemi için geliştirdiği temizlik robotuyla bir sürü işi tek başına yapmaktadır. Bu geliştirdiği temizlik robotu Aura Cleanmax Temizlik Robotu adıyla satışa sunmuştur. Sürekli geliştirilen ve hep daha iyi bir seviyeye çıkarma amacıyla çalışmalar sürdüren İhlas Pazarlama bu işi epey ciddiye alır.

Aura Cleanmax Temizlik Robotunun yaptığı işler şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Elektrikli süpürge,
 • Parfümleme,
 • Halı yıkama,
 • İyonizer,
 • Derin temizleme,
 • Vakumlama

Yukarıdaki işlemleri hepsini Aura Cleanmax temizlik robotu sorunsuz yapmaktadır. Ayrıca geliştirilen aynı modellin yeni nesil Aura Cleanmax SPlus Rose Temizlik robotu da bu işlemler ve daha fazlasına yapabilmekte. Sağlığınız için birden fazla fayda ile maksimum hijyen sağlayan bir teknolojiye sahiptir. İnsan vücudundan her gün dökülen ölü deriler ve ev tozu akarları mitelerin en çok sevdiği ve çoğaldığı yerler yataklardır. Aura Cleanmax Temizlik Robotu “derin dövücü” özelliği ile yatak üstündeki bütün mite ve kirleri suya hapsetmektedirler.

Astım gibi solunum hastalıkları olan kişiler için sorun olan mite ve ev tozlarına çözüm olan Aura Cleanmax temizlik robotu tozları %99,99 oranında sulu filtrasyon sistemine sahiptir. Suya hapsettiği kiri ve pisliği bir daha salmadan hijyenik bir temizlik sunar.

Aura Cleanmax sahip olduğu jet- motor dünyada sadece belli başlı markaların kullandığı bir motordur. Bu sistem sayesinde düşük seviyelerde kullandığı enerjiyle yüksek emiş gücü sağlamaktadır. 950 Watt gücündeki motorun çalıştığını duymamanız için geliştirdiği sistemle çıkan sesi izole eder ve sesiz bi temizlik deneyimi sunar.

Aura Cleanmax ve üst modelli olan Aura Cleanmax SPlus Rose temizlik robutlarının özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

Aura Cleanmax özellikleri:

 • Islak ve kuru temizleme seçenekleri,
 • 950 W motor gücü,
 • Su filtresine sahiptir,
 • Toz ve su haznelerine sahiptir,
 • Halı, döşeme ve sert yüzey temizleme aparatları mevcuttur.

Aura Cleanmax SPlus Rose özelikleri:

 • Derin temizleme fonksiyonu,
 • 9 kademeli vakum gücü ayarı,
 • Negatif iyon yayma fonksiyonu,
 • Halı, koltuk ve zemin yıkama fonksiyonu,
 • Elektrikli start- stop,
 • Uzaktan kumanda,
 • Slider kontrol,
 • Çift fanlı motoruyla daha az enerji harcama, daha sessiz çalışma, yüksek emiş konforu ve yüksek hava debisi özelliğine sahiptir.

Aura Cleanmax fiyatı güncellemelerden dolayı tanıtım sürecinden dolayı belli değidir.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir