Kartal boya ustası

0 693

Kartal boya ustası

Kartal boya ustası : Çekmeköy ve İstanbul’un tüm bölgelerinde ev ve işyerlerinizi doğru malzemeyle kısa sürede ve kusursuz boyatmak üzere bir boyacı arıyorsanız doğru adrese geldiniz hemen arayın

0 531 343 20 56 yada  Whatsap yazısına tıklayarak direk bizimle 7/24 online yazışmaya başlayabilirsiniz.

Kartal boya ustası İsmail Usta memleketi Aksaray ’dan 2006 yılında İstanbul’a gelmiştir. İlk geldiği yıllarda İstanbul Şile ağva bölgesinde boya badana Dışcephe kaplama işleriyle faaliyet göstermekteydi. Son dört yıldır İstanbul Ümraniye de ikamet edip istanbul’da boya badana, alçı, saten sıva vb. daire içi işleri yapmaktadır.

Hizmet kalemlerimiz

Aşağıdaki hizmet kalemlerinde Uygun fiyat ve kusursuz işçilik Ümraniye de İsmail Usta’da.

  • Boya Badana
  • Alçı sıva
  • Saten alçı
  • Stropiyer

Boya veya tadilat yaptırmak istediğiniz Dairelerinizi gelip ücretsiz keşif yapmaktayız. Karşılıklı olarak anlaşmamız halinde işe başlarız

Kartal boya ustası 0531 343 20 56
Kartal boya ustası 0531 343 20 56

Kartal boya ustası olarak Neden bizi tercih etmelisiniz?

Boya badana ve tadilat işleri üç önemli ayrıntı ile ele alınmalıdır.

1-) Doğru Malzeme

Boya uygulaması yapılırken dikkat edilecek en önemli husus zemindir. Zeminin nasıl olduğu neye ihtiyaç duyduğu tam olarak anlaşılmalıdır bunun anlaşılmaması halinde Zeminin ihtiyaç duyduğu bir malzemeyi kullanmazsanız yaptığınız bütün işlem boşa gidebilir. Örneğin boyanız eskimiş duvarda soyulmalar oluyorsa öncelikle boya işlemi yapılmadan önce Geçiş astarı kullanılmalıdır. Böyle olduğu halde geçiş astarı kullanmadan boya işlemine başlanırsa bir veya iki hafta içersinde yeni boya yaptırmış olmanıza rağmen soyulmalar devam edecektir. Bu ve bunun gibi boya işinde bir sürü incelik vardır bunlara dikkat edilmelidir. Küçük yaşta çıraklıktan yetişme bir usta olan İsmail usta bu ve benzeri hususlarda çok bilgi, birikim, tecrübe, ve dikkat sahibidir.

2-) Doğru fiyatlandırma

Usta boya her konuda olduğu gibi fiyatlandırma konusunda da çok hassas davranarak müşterilerinin durumuna göre en uygun malzeme ve işçiliği en ideal fiyatlarla sumaktadır.

3-) Doğru işçilik

Belirli bir zahmet emek ve para harcadığınız bir işin boşa gitmemesini istiyorsanız işin işçilik kısmında ve malzeme kısmında hakkı neyse o tamamen yerine getirmelidir. Örneğin sağlıklı bir dairenin sağlıklı bir şekilde boyanması en az minimum iki gün sürmektedir. Eviniz aynı günde boyanır şöyle yapılır böyle yapılır diye ilanları görmüş veya duymuşsunuzdur. Aynı günde iki kat üstüste boya uygulaması yapılırsa iki kat boyanmış olmaz bir kat üstüste boyanmış olur Buda hiçbir zaman iki kat boyanmış bir duvarla aynı şey demek değildir. Bu ve benzeri yanlışlara düşmeyiniz.

Doğru malzeme, doğru fiyatlandırma Ve kusursuz işçilik istiyorsanız İsmail usta bir telefon yakınınızda

hemen arayın 0 531 343 20 56

80%
Awesome
  • Design

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.